Kryta Pływalnia OSiR w dniu 15 sierpnia 2018r.
Szanowni Klienci informujemy, że w środę 15 sierpnia 2018r. Kryta Pływania OSIR czynna będzie od godz. 6.00 do godz. 22.00. Serdecznie zapraszamy.
Zamość na okrągło – Strong Man
W Zamościu, w sobotę 11 sierpnia w ramach tegorocznej edycji festiwalu „Zamość na okrągło” odbędą się zawody Strong Man na Rynku Wielkim. Zapisy w siłowni OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 do 10 sierpnia – ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy najsilniejszych mężczyzn miasta do rywalizacji! Będzie moc!
Awaria
Szanowni Państwa, informujemy o awarii linii telefonicznej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8. Prosimy o korzystanie z numeru kontaktowego: 600074384. Za utrudnienia przepraszamy.
Trwa pierwszy turnus wakacji na sportowo
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu realizuje bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne pn. „Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2018”. Aktualnie zajęcia odbywa pierwsza grupa turnusowa, która rozpoczęła zajęcia 16 lipca. W ramach trwającego turnusu realizowane są zajęcia w następujących dyscyplinach: nauka pływania, zajęcia rytmiczno-taneczne, szachy i gry planszowe. Odbyły się również zajęcia wychowawczo-profilaktyczne według programu pn.
Utrudnienia – grota solna
Szanowni Klienci informujemy, że w związku z wysokimi temperaturami nastąpiła awaria systemu klimatyzacji w grocie solnej. O ponownym uruchomieniu groty solnej będziemy informować na bieżąco. Za utrudnienia przepraszamy.
Eco Family Bike Tour Zamość 2018 (fotorelacja)
W sobotę, 23 czerwca odbył się rajd rowerowy Eco Family Bike Tour Zamość 2018. Celem rajdu była popularyzacja turystyki rowerowej jako formy rekreacji i aktywnego wypoczynku, promocja walorów turystyczno–krajoznawczych Miasta Zamość oraz propagowanie postaw pro ekologicznych. Organizatorem Miasta Zamość był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu oraz Biuro Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej UM Zamość.
Strona 1 z 1412345...10...Ostatnia »