Dyrektor OSiR z Odznaką Honorową RPD
Podczas poniedziałkowej wizyty Pana Mikołaja Pawlaka Rzecznika Praw Dziecka, odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka otrzymał m.in. Pan Mateusz Ferens Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Serdecznie gratulujemy!
Instruktor Dariusz Kuzdra z wyróżnieniem
Wyróżniony przez Starostę Zamojskiego za osiągnięcia trenerskie został nasz instruktor Pan Dariusz Kuzdra – trener Klubu Sportowego Agros Zamość. Jesteśmy dumni! Serdecznie gratulujemy!
Informacja w sprawie projektu przebudowy stadionu
W związku z ostatnimi informacjami dotyczącymi modernizacji stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu zamieszczonymi na profilu „Hetman Zamość 1934” na portalu społecznościowym Facebook wyjaśniam kilka kwestii. Podmiotem zamawiającym dokumentację projektową jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. W toku przeprowadzonego postępowania przetargowego, projekt budowlany wykonała firma Vitaro sp. z o.o. Protokół odbioru dokumentów został podpisany 3
Wesołych Świąt
Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach na lodowisku w Zamościu
Drodzy Klienci, Po kilkudniowej przerwie w funkcjonowaniu lodowiska na Rynku Wielkim w Zamościu od 19 grudnia ślizgawka zostanie ponownie uruchomiona. Zdecydowaliśmy się na udostępnienie lodowiska w formie zorganizowanych zajęć nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach, zgodnie z obowiązującym stanem prawnym. Lodowisko funkcjonować będzie w dniach 19-27.12.2020 r. Zajęcia odbywać się będą pod nadzorem instruktora według
Uwaga! Ważna informacja dot. lodowiska
Drodzy Klienci, w związku z aktualnie obowiązującym stanem prawnym jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność lodowiska. Przepraszamy i miejmy nadzieję… do zobaczenia wkrótce! Śledźcie naszą stronę oraz profil FB, o wszelkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco!
Strona 1 z 2912345...1020...Ostatnia »